Skip to main content

PROGRAMMA

Mon 22.09.14SUMMER SCHOOL - RITS, KASK & CAMPO 22 TEM 26 SEP
 
  
 20:30 CAMPO victoriareserveer

Thu 25.09.14NEXT DAY - Philippe Quesne & CAMPO
 
   
 20:30 CAMPO nieuwpoortreserveer

Fri 26.09.14NEXT DAY - Philippe Quesne & CAMPO
 
   
 20:30 CAMPO nieuwpoortreserveer

Sat 27.09.14NEXT DAY - Philippe Quesne & CAMPO
 
   
 20:30 CAMPO nieuwpoortreserveer

Thu 02.10.14NEXT DAY - Philippe Quesne & CAMPO
 
   
 20:30 CAMPO nieuwpoortreserveer

Fri 03.10.14NEXT DAY - Philippe Quesne & CAMPO
 
   
 20:30 CAMPO nieuwpoortreserveer

Sat 04.10.14NEXT DAY - Philippe Quesne & CAMPO
 
   
 20:30 CAMPO nieuwpoortreserveer

Mon 06.10.14BUURTKEUKEN - maandag 6 oktober 2014
 
   
 18:00 CAMPO nieuwpoortreserveer

Sun 12.10.14variation#3 - MAGNESIUM - Pieter Van den Bosch
Aanslagen zonder gevolgen
 
  
 14:00 op locatiereserveer

Thu 16.10.14KUNST - STAN & Dood Paard
 
   
 20:30 CAMPO nieuwpoortreserveer

Fri 17.10.14KUNST - STAN & Dood Paard
 
   
 20:30 CAMPO nieuwpoortreserveer

Sat 18.10.14KUNST - STAN & Dood Paard
 
   
 20:30 CAMPO nieuwpoortreserveer

Tue 21.10.14FEST - Ivo Dimchev
 
  
 20:30 CAMPO nieuwpoortreserveer

Wed 22.10.14FEST - Ivo Dimchev
 
  
 20:30 CAMPO nieuwpoortreserveer

Mon 03.11.14BUURTKEUKEN - maandag 3 november 2014
 
   
 18:00 CAMPO nieuwpoortreserveer

Wed 05.11.14SO YOU CAN FEEL - Pieter Ampe & CAMPO
 
    
 20:30 CAMPO nieuwpoortreserveer

Thu 06.11.14SO YOU CAN FEEL - Pieter Ampe & CAMPO
 
    
 20:30 CAMPO nieuwpoortreserveer

Fri 07.11.14SO YOU CAN FEEL - Pieter Ampe & CAMPO
 
    
 20:30 CAMPO nieuwpoortreserveer

Thu 13.11.14LA LINEA - Michael Bijnens
 
  
 20:30 CAMPO nieuwpoortreserveer

Sun 16.11.14RAAR? MAAR WAAR! – Lemm&Barkey & Needcompany
ihkv Kunstendag voor Kinderen
 
  
 15:00 CAMPO nieuwpoortreserveer

Wed 19.11.14NOTALLWHOWANDERARELOST - Benjamin Verdonck - Toneelhuis & KVS
 
  
 20:30 CAMPO nieuwpoortreserveer

Thu 20.11.14NOTALLWHOWANDERARELOST - Benjamin Verdonck - Toneelhuis & KVS
 
  
 20:30 CAMPO nieuwpoortreserveer

Fri 21.11.14NOTALLWHOWANDERARELOST - Benjamin Verdonck - Toneelhuis & KVS
 
  
 20:30 CAMPO nieuwpoortreserveer

Sat 22.11.14NOTALLWHOWANDERARELOST - Benjamin Verdonck - Toneelhuis & KVS
 
  
 20:30 CAMPO nieuwpoortreserveer

Thu 27.11.14WESTERN SOCIETY - Gob Squad
 
  
 20:30 CAMPO nieuwpoortreserveer

Fri 28.11.14WESTERN SOCIETY - Gob Squad
 
  
 20:30 CAMPO nieuwpoortreserveer

Wed 03.12.14CONFETTI - Micha Goldberg + ODE TO THE ATTEMPT - Jan Martens
DOUBLE BILL
 
  
 20:30 CAMPO victoriareserveer

Thu 04.12.14CONFETTI - Micha Goldberg + ODE TO THE ATTEMPT - Jan Martens
DOUBLE BILL
 
  
 20:30 CAMPO victoriareserveer

Wed 10.12.14OMG - Charlotte De Bruyne & Angelo Tijssens - Ontroerend Goed
 
  
 20:30 CAMPO nieuwpoortreserveer

Thu 11.12.14OMG - Charlotte De Bruyne & Angelo Tijssens - Ontroerend Goed
 
  
 20:30 CAMPO nieuwpoortreserveer

Thu 18.12.14DUB LOVE - Cecilia Bengolea & François Chaignaud
 
  
 20:30 CAMPO nieuwpoortreserveer

Fri 19.12.14DUB LOVE - Cecilia Bengolea & François Chaignaud
 
  
 20:30 CAMPO nieuwpoortreserveer