• Veiling der kinderen

    © Richard Duyck

  • Veiling der kinderen

    © Richard Duyck

  • Veiling der kinderen

    © Richard Duyck

  • Veiling der kinderen

    © Richard Duyck

  • Veiling der kinderen

    © Richard Duyck

Een nachtkastje met een oor, een kaasrasp getransformeerd tot lampje, een stoel op skilatten, een speelgoedzwaard omgevormd tot kapstok. Het zijn maar enkele van de vele bijzondere objecten die vorig jaar geveild werden in CAMPO.

Ook dit jaar zet ONBETAALBAAR samen met kunstenaars Tine Guns en Louisa Maria Ponseele van MUS-E Belgium een duurzaam en artistiek traject op met kinderen van het 5de en 6de leerjaar van de basisscholen De Mozaïek en De Triangel. Samen gaan ze aan de slag met bestaande materialen/objecten en geven deze een nieuw en waardevol leven. Dit resulteert in prachtige juwelen, super gadgets, (design)objecten, gekke muziekinstrumenten, … – alles op basis van de ideeën van de kinderen zelf.

Wil u graag zo’n uniek stuk op de kop tikken? Dat kan. Kom op donderdag 21 april naar De Veiling der Kinderen, We like to move it. Een wervelende show waarin de kinderen hun creaties aanprijzen en u kunt opbieden voor uw favoriete stuk.

De objecten zijn vooraf te bezichtigen op 21 april in CAMPO nieuwpoort (14u-17u).